Yüksek standartlara sahip yol yardım aracı ve  yardım ekipmanları ile hızlı, kaliteli ve güleryüzlü hizmetten ödün vermeyen Yeşil Timsah Oto Lastik Yol Yardımı müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutarak ve uzun yılların tecrübesi ile kamyon, otobüs, iş makinaları, çekici  ve otomobilleriniz için Bursa ve çevresinde 7/24 lastik yol yardım ve lastik tamir hizmeti vermektedir. Bize ulaştığınızda alanında uzman ekibimiz tam donanımlı yol yardım aracımız ile hizmetinizde olacaktır.

Bursa ve çevresinde lastiğiniz patladığında ve yarı yolda kaldığınızda size bir telefon kadar yakınız. Hiç endişelenmeyin, günün her saati 0535 816 59 02 no’lu hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

blank

blank

HİZMETLERİMİZ

Lastik yol yardım aracı ile yerinde hizmet, 7/24 Lastik Yol Yardım Hizmeti, Donanımlı Oto Lastik Yol Yardım Aracı, Michelin lastik yol yardımı hizmeti, 7/24 Yerinde Oto Lastik Tamiri, Gezici Michelin Lastik Servisi, Michelin Lastik Satışı, Mobil Oto Lastikçi, bursa en yakın lastikçi, Araç yol hizmeti, Yolda Lastik Tamiri, Bursa Lastik Tamiri, Bursa lastikçi, lastik yol yardımı, oto lastik tamiri, nöbetçi lastikçi bursa
 blank
Yol Yardımı için Tıkla Ara!