lastik yol yardım, bursa lastik tamiri, en yakın nöbetçi lastikçi
Lastik Yol Yardım, Bursadaki Mobil Lastikçiniz
19 Eylül 2022
Show all

Görükle Lastik Tamiri

en yakın lastikçi yol tarifi, lastik yol yardım bursa, bursa lastik tamircisi, nöbetçi lastikçi bursa

en yakın lastikçi yol tarifi, lastik yol yardım bursa, bursa lastik tamircisi, nöbetçi lastikçi bursa

Bursa Lastik Tamiri Yol Yardım, Gezici Servis Aracımız ile 7/24 Yerinde Lastik Değişimi ve Tamirini Gerçekleştiriyoruz.

Lastik Tamir servisimiz özel donanımlı lastik yol yardım aracı ile 7/24 yerinde lastik tamir yol yardım hizmeti vermektedir. Yarı yolda kaldığınızda günün her saati bizi arayabilirsiniz.

Bursa lastik tamiri servisimiz, gezici mobil lastikçi ihtiyacınızda size bir telefon kadar yakın. Gündüz veya gece açık lastikçi ihtiyacınız olduğunda bizi arayıp konumunuzu bildirin veya whatsapp üzerinden konum bildirimi gönderin. Uzman ve deneyimli ekibimiz en kısa sürede bulunduğunuz yere kadar gelip lastik tamir işlemini gerçekleştirsin.

Bursa’da gecenin bir yarısı lastiğiniz patladıysa ve yolunuza devam edemiyor musunuz? Bursa Yeşil Timsah Oto Lastik Tamiri 7/24 Yol Yardım Servisi olarak imdadınıza koşuyoruz. Bursa’da en yakın lastikçiniz hizmetinizde!

Bursa Lastik Tamiri & Tamircisi 7/24 Yol Yardım

Lastik Tamiri İçin Günün her saati bize ulaşabilirsiniz! Yüksek standartlara sahip yol yardım aracı ve yardım ekipmanları ile hızlı, kaliteli ve güleryüzlü hizmetten ödün vermeyen Yeşil Timsah Oto Lastik Yol Yardım müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutarak kamyon, otobüs, iş makinaları, çekici ve otomobilleriniz için 7/24 lastik yol yardım hizmeti vermektedir. 36 yıllık tecrübemizle Bursa ve çevresinde öncü olmaktan dolayı mutluyuz.

Bursa’nın 7/24 Nöbetçi En Yakın Lastikçisi!

36 yıllık tecrübemizle Bursa ve çevresinde öncü olmaktan dolayı mutluyuz. Yeşil Timsah Oto LastikYol Yardımı markamız Türk Patent tarafından tescilli marka olarak faaliyet göstermektedir.

Lastik Tamirciliğinde 36 Yıllık Tecrübe, Bursa’nın Lastik Yol Yardım Markası

Tam donanımlı yol yardım aracımız ve 36 yıllık birikime sahip profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle iş makinası, kamyon, tır, otobüs, traktör ve tüm binek araçlarınızın lastik tamiri ve değişim işlemlerini ayağınıza kadar gelip itina ile yapmaktayız. Bursa’da lastiğiniz patladığında, lastik değişim veya tamir ihtiyacınız olduğunda, gece veya gündüz saatlerinde lastik tamircisi servisimizi arayabilirsiniz.

  • Bursa Lastik Tamiri Hizmet Bölgeleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz?

Lastik Yol Yardım 7/24 Hizmet Bölgelerimiz: Bursa ve tüm merkez ilçeleri, Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Kestel, Mudanya, Kestel, Gemlik, Gürsu, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir, Keles

Bursa’nın lider gezici mobil lastik tamircisi olarak özel donanımlı yol yardım aracımız ile bulunduğunuz konumda lastik tamir hizmeti veriyoruz.

Bursa lastik tamir servisi verdiğimiz semt ve mahalleler: Yunuseli, Acemler, Dikkaldırım, FSM Bulvarı, Bursa İzmir Yolu, Görükle, Hürriyet, Ortabağlar, Uludağ Dağ Yolu, Bursa İstanbul Yolu, Bursa Ankara Yolu, Bursa İzmir Yolu, Beşevler, Beşyol, Özlüce, Görükle, Hürriyet, Ortabağlar, Uludağ Dağ Yolu, Çalı Yolu, Kayapa, Fethiye, İhsaniye, İzmir Yolu, Görükle Lastik Tamiri, Yalova Yolu, Özlüce, Ertuğrul, Beşevler, Fethiye, Geçit, Beşyol, Ovaakça,  Ataevler, Üçevler, FSM, Acemler Kavşağı, Yunuseli, Kükürtlü, Balat, Mudanya Yolu, Bursa Ankara Yolu, Heykel, Hürriyet, Soğukkuyu

7/24 yerinde gezici oto lastik tamiri hizmeti vermekteyiz. Google işletme kaydımız üzerinden müşterilerimizin firmamız hakkındaki görüş ve yorumlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bursa Lastik Tamiri, Lastik Tamircisi, Bursa lastikçi, Oto Lastik Tamiri, Lastik Yol Yardımı, Bursa Nöbetçi Lastikci, En Yakın Lastikçi kelimeleri ile Google üzerinden kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz.

Bursa’nın profesyonel ustalığı ve tecrübesi ile 30 senedir hizmet veren lastik tamircisi olarak tam donanımlı yol yardım aracımız ve ve güler yüzlü ekibimizle iş makinası, kamyon, tır, otobüs, traktör ve tüm binek araçlarınızın  lastik tamiri ve değişim işlemlerini ayağınıza kadar gelip özenle yapıyoruz. Size bir telefon kadar yakınız. Yarı yolda kaldığınızda bizi arayın, bulunduğunuz yere gelelim.

Comments are closed.

Yol Yardımı için Tıkla Ara!