lastik yol yardım, en yakın lastikçi, bursa lastik tamiri
Yeşil Timsah Oto Lastik Yol Yardım Servisi, Bursa Nöbetçi Lastikçi
19 Eylül 2022
en yakın lastikçi yol tarifi, lastik yol yardım bursa, bursa lastik tamircisi, nöbetçi lastikçi bursa
Görükle Lastik Tamiri
19 Eylül 2022
Show all

Lastik Yol Yardım, Bursadaki Mobil Lastikçiniz

lastik yol yardım, bursa lastik tamiri, en yakın nöbetçi lastikçi

Bursa Lastik Tamiri servisimiz özel donanımlı lastik yol yardım aracı ile 7/24 hizmetinizdedir. Arayın Bulunduğunuz Konuma Gelelim.

En son teknoloji ile donatılmış lastik tamiri yol yardım aracımız ve 36 yıllık birikime sahip profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Bursa Lastik Tamiri servisi olarak Son Teknoloji ile Donatılmış Lastik Yol Yardım Aracımız ile hizmetinizdeyiz. Lastiğiniz patladığında, yarı yolda kaldığınızda size bir telefon kadar yakınız. Yolda kaldığınızda günün her saati bizi arayabilirsiniz. 

Kaliteli İşçilik, Hızlı Servis, Yılların Tecrübesi

Lastik tamir işlemleri için en son teknoloji ekipman ile donatılmış lastik yol yardım aracı, lastik tamircisi ve nöbetçi lastikçi ekipmanları ile hızlı, kaliteli ve güleryüzlü hizmetten ödün vermiyoruz. Yeşil Timsah Oto Lastik Tamiri olarak müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutarak kamyon, otobüs, iş makinaları, çekici ve otomobilleriniz için 7/24 lastik yol yardım hizmeti vermekteyiz.

Bursa ve çevresinde 7/24 Gece Açık en yakın nöbetçi lastikçi arıyorsanız bizi arayın. Uzman ve deneyimli lastik yol yardım ekibimiz ile yolunuza güvenle devam edebilirsiniz. Yerinde lastik tamiri ve değişim işlemlerinde Yeşil Timsah Oto Lastik Tamiri firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  • Çalışma saatleriniz nedir?

Firmamız 7/24 gezici mobil lastikçi olarak Bursa ve tüm ilçelerinde hizmet vermektedir.

  • Lastiğim patladı, otobanda yolda kaldım, ne yapabilirim?

Hiç endişelenmeyin. Bursa’da gecenin bir yarısı lastiğiniz patladıysa ve yolunuza devam edemiyorsanız, Bursa Yeşil Timsah Oto Lastik Tamiri 7/24 Yol Yardım Servisi olarak imdadınıza koşuyoruz. Bizi aradığınızda konumunuzu bildirin veya WhatsApp üzerinden konumunuzu bize iletin. Bursa’da en yakın lastikçiniz hizmetinizde! Bursa ve çevresinde 7/24 Gece Açık Nöbetçi Lastikçi arıyorsanız bizi arayın. Uzman ve deneyimli lastik yol yardım ekibimiz ile yolunuza güvenle devam edebilirsiniz. 

  • Lastik Tamir İşlemini Ne kadar süre içerisinde yapıyorsunuz?

Bursa merkezde iseniz yarım saat içerisinde, eğer Bursa merkez ilçelerine uzak iseniz mesafeye ve şartlara göre yaklaşık 1 veya 2 saat içerisinde bulunduğunuz konuma gelip en kısa sürede yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz.

  • Lastik Tamir Fiyatlarınız hakkında bilgi verebilir misiniz?

Lastik tamir yol yardım fiyatlarımız aracınızın lastik tipine, konumunuzun bize uzaklığına göre değişiklik göstermekle birlikte en makul ücreti sunmaya çalışmaktayız.

  • Lastik Tamirini gerçekleştirdiğiniz araç türleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

Kamyon, tır, çekici, otobüs, minibüs, traktör, forklift, kepçe vb. iş makinalarınızın ve tüm binek araçlarınızın lastik tamiri ve değişim işlemlerini ayağınıza kadar gelip itina ile yapmaktayız.

Son Teknoloji ile Donatılmış Lastik Yol Yardım Aracımız ile 7/24 Yerinde Lastik Değişimi

Son teknoloji ekipman ile donatılmış lastik yol yardım aracı ve nöbetçi lastik tamiri ekipmanları ile hızlı, kaliteli ve güleryüzlü hizmetten ödün vermeyen Yeşil Timsah Oto Lastik Tamiri müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutarak kamyon, otobüs, iş makinaları, çekici ve otomobilleriniz için 7/24 lastik yol yardım hizmeti vermektedir. 20 yıllık tecrübemizle Bursa ve çevresinde öncü olmaktan dolayı mutluyuz.

Comments are closed.

Yol Yardımı için Tıkla Ara!